Nauja Išpardavimas! 1:1 87cm Popieriaus Gamybos Surinkti AKM Žaislas Ginklą Modelio Nuimamas Gali Traukti Rankų darbo

1:1 87cm Popieriaus Gamybos Surinkti AKM Žaislas Ginklą Modelio Nuimamas Gali Traukti Rankų darbo "PASIDARYK pats" Žaislai, Statyba Blokai Rinkiniai(Reikia Supjaustyti)

Nauja prekė

€10.87

-12%

€12.36

Yra sandėlyje

999 Prekės

Pageidavimai

Žymos: popieriniai ginklas, akm ginklą, cosplay ginklą, kaubojus dėklas, akm, 3d modelį popieriaus, pistoletas išdėstymas, gun metal, M416, pistoletas randas.

Pastabos dėl dizaino:

Nekilnojamojo AKM turi tik vieną-kablys sukelti, ir yra Norma, Reduktorius, iš vienos pusės, vietoj antrojo kablys.Visos normos reduktorius ar yra pasiūlyti kitą kabliukų reguliuoti plaktukas judėjimo ir padaryti tiksliau.Siekiant tvirtumo norma, reduktorius, yra pakeisti du-kablys sukelti apie šį modelį.

Išplėstinio juosta ant nugaros disconnector yra tai, kas teikia mechaninė galimybes, nes tai įmanoma selektorių atrakinti sukelti išlaikant disconnector įvyks žemyn.

Tikslas kosmoso ekonomikos, mes taip pat nėra modeliavimas auto-sear, kurie turėtų būti išdėstyti priešais, plaktukas, ir būtų surengti plaktuku tol, kol varžtas baigia savo pasiūlymą, užkirsti kelią out-of-baterijos išleidimo.Ji tęsiasi šalia žurnalas, kuris yra, kodėl ji turėtų sukelti problemų šioje storio sienelėmis modelį.

Prekės Pavadinimas ODILO
Amžius 5-7 Metų
priemonė Klijai(nėra)
Medžiaga kartonas
Įspėjimas NO
Modelio Numeris akm
Brūkšninis kodas No
Sertifikavimo 3C
Temos Transportas

Parašyti atsiliepimą

1:1 87cm Popieriaus Gamybos Surinkti AKM Žaislas Ginklą Modelio Nuimamas Gali Traukti Rankų darbo

1:1 87cm Popieriaus Gamybos Surinkti AKM Žaislas Ginklą Modelio Nuimamas Gali Traukti Rankų darbo "PASIDARYK pats" Žaislai, Statyba Blokai Rinkiniai(Reikia Supjaustyti)

Susijusios