Nauja Išpardavimas! 1/2/3/4/5 Vnt SONOFF Zigbee Tiltas SNZB-03 Smart Home Prietaiso Darbą Su Alexa

1/2/3/4/5 Vnt SONOFF Zigbee Tiltas SNZB-03 Smart Home Prietaiso Darbą Su Alexa "Amazon", "Google" pradinis EWeLink APP IFTTT

Nauja prekė

€3.96

-35%

€6.10

Yra sandėlyje

999 Prekės

Pageidavimai

Žymos: sonoff, mini sonoff, es zigbee plug, namų smart, pereiti zigbee, judesio jutiklis sonoff, aqara, homekit jungiklis, sonoff fob, zigbee.

Aprašymas:

Jei jūsų rūpestis yra ne tik apie namų saugumą, bet apie naudojant motion įjungti arba išjungti šviesos, gerai, SONOFF SNZB-03 gal leidžia jaustis nuostabus.

Tai ZigBee judesio jutiklis yra itin patogus išmanųjį įrenginį pateikti bet kur jūsų namuose aptikti judesį ir sukelti pavojaus signalą.Tai reiškia, kad daviklis bus išsiųsti trumpąją įspėjimo pranešimą į savo mobilųjį telefoną, kai judesio aptinkamas jei ši saugumo sistema yra saugojimo režime.Jei turite , galite prijungti jutiklį, norėdami jį įjungti "Wi-Fi" įrenginių, o ne tik ZigBee prietaisai.Pavyzdžiui, galite nustatyti sceną savo gyvenimo kambario šviesą taip, kad ji bus automatiškai įjungti, kai jūs vaikščioti per svetainė.Naujos kameros funkcija yra naudojama, kad jums žinoti, kas artėja prie savo namų ir užfiksuoti vaizdo kada nors anksčiau, nei prieš.Didžiuojasi 110 ° peržiūrėti srityje ir 6m aptikimo paskambino ir galite anksti gauti įspėjamąjį pranešimą, kad kažkas 's akivaizdoje, todėl imtis priemonių, kad būtų sumažinta galimybė, kad jūsų namas yra iškilusi grėsmė.Dalis kontrolės yra keliems vartotojams patikrinti ir stebėti savo namų kartu.Lengvai ir be įrankių įdiegimo, montavimo klijai labai taupo savo laiką.Powered by baterija, kuri yra patogu klijuoti ant bet kurios vietos, kurią norite stebėti.

Kurti smart scenos norėdami įjungti " Wi-Fi smart įrenginių.

Nustatyti judėjimo ir sukelti pavojaus pranešimus.

Įjungti/išjungti prietaisų per savo judėjimą.

Darbas su SONOFF fotoaparato stebėti savo namuose.

6m aptikimo atstumas ir 110°matymo kampas.

Dalintis jutiklis, savo šeimos, kad kartu saugoti akis dėl savo namų.

3 mėnesių įeis į istoriją patikrinti.

Pranešimas apie senkantį akumuliatorių.

Greitai žievelės ir klijuoti, montavimas.

Techniniai duomenys:

Baterija: 3V(CR2450);

Bevielio protokolo: Zigbee (IEEE 802.15.4);

Medžiaga: pvc;

Matmenys: 35X39X28mm

Pakuotė:

1*SONOFF SNZB-03 - ZigBee Judesio Jutiklis

Pastabos:

SNZB-03, bus galima išsiųsti iš birželio 18. Užtikrina mažesnes transportavimo sąnaudas, prekės bus vežamos be baterijomis.

App eWelink
Gyro /
Maksimalus Greitis /
Masto /
Modelio Numeris Sonoff SNZB-03
Valstybės Surinkimo Ready-to-Go
Savybės Lizdas
Valdymo Kanalai 2 Kanalai
Prekės Pavadinimas sonoff
Kilmės KN(Kilmės)

Parašyti atsiliepimą

1/2/3/4/5 Vnt SONOFF Zigbee Tiltas SNZB-03 Smart Home Prietaiso Darbą Su Alexa

1/2/3/4/5 Vnt SONOFF Zigbee Tiltas SNZB-03 Smart Home Prietaiso Darbą Su Alexa "Amazon", "Google" pradinis EWeLink APP IFTTT

Susijusios